publikohen-pamje-te-ios-te-ri

Publikohen pamje të iOS të ri

Videoja e re vjen nga iDeviceHelp dhe na jep një vështrim tjetër në beta-në e fundit të iOS 14.4 në iPhone.

Ekzistojnë shumë karakteristika të reja që vijnë në iPhone në iOS 14.4 dhe gjithashtu një sërë rregullimesh të defekteve në kod dhe përmirësimeve të performancës.

Meqenëse kjo është vetëm beta e dytë e iOS 14.4, do të kalojë pak para se të lëshohet versioni përfundimtar i softuerit, por pritet që softueri të arrijë gjatë muajit shkurt.

TË ngjajshme

Instagram do të ndalojë qasjen për këta përdorues

Radio-Ahireti

Zbulohet sekreti i logos së Apple në iPhone, videoja bëhet hit

Radio-Ahireti

YouTube fshin 30 mijë “video mashtruese” rreth vaksinave kundër COVID-19

Radio-Ahireti

WhatsApp po bëhet gati për hakmarrjen e madhe

Radio-Ahireti

Bill Gates tregon pse përdor telefon Android dhe jo iPhone

Radio-Ahireti

Edhe një telefon tjetër i palosshëm nga Samsung? Thashethemet vazhdojnë të shpërndahen më shumë e më shumë

Radio-Ahireti