qalaj:-po-te-kaloja-ne-vv,-nuk-do-te-kishte-fjale-kunder-meje

Qalaj: Po të kaloja në VV, nuk do të kishte fjalë kundër meje

Qalaj ka thënë se tërë kjo vëmendje ndaj tij po bëhet pasi iu bashkua PDK-së dhe jo një partie tjetër.

“Po të kaloja në VV, nuk do të kishte fjalë kundër meje”, ka thënë ai.

Ai tutje ka shpjeguar pse ka pasur afërsi me ish-kryeministrin Albin Kurti.

“Krejt marrëdhënia ime me të ka pasur të bëjë me dhënien e ndihmës në pandemi”, ka thënë ai.

Tutje Qalaj ka thënë se prej që ka qenë në moshë më të re ka pasur afërsi me PDK-në dhe për këtë arsye e ka parë të arsyeshme që t’i bashkohet këtij subjekti në këtë kohë.

TË ngjajshme

Memli Krasniqi: Rahoveci është kryeqyteti i bujqësisë, me punëtorë fisnikë të cilët do t’i mbështesim me fondin e Rimëkëmbjes

Radio-Ahireti

Hoxhaj: Fitorja e PDK-së është Rimëkëmbje e shtetit dhe jetësim i idealeve të atyre që luftuan për lirinë e Kosovës

Radio-Ahireti

“Rruga B”: Policia përdorë armët për ta ndalur përleshjen e armatosur, plagoset një i dyshuar dhe një kalimtare

Radio-Ahireti

Navalny thotë se ka probleme shëndetësore serioze dhe autoritet e burgut nuk po bëjnë asgjë

Radio-Ahireti

Gjeti portofoli me para e dokumente, qytetari e dorëzon në stacionin policor në Fushë-Kosovë

Radio-Ahireti

Italia do të mbyllë të gjitha shkollat në “zonat e kuqe”

Radio-Ahireti