Image default

Rama i dorëzon shtëpinë e re familjes në Ndroq

Më herët ata inspektuan edhe kantierin e ndërtimit të një lagje të re me 74 shtëpi që po ndërtohen në këtë zonë dhe ku do strehohen më shumë se 400 banorë.

Ata i quajtën gënjeshtra elektorale lajmet se shtëpitë e rindërtuara nuk lejohet të shiten apo të jepen me qira./tvklan

TË ngjajshme

Shqiptarja vrau 7-vjeçaren në Angli, gjykatësi: Gabova, i dhashë dënim të lehtë

Radio-Ahireti

Abrashi tregon çfarë po ndodhë brenda LDK-së dhe kur pritet të zgjedhet kryetari i ri

Radio-Ahireti

Hoti “i çepon” sërish Kurtit, atë dhe bashkëpartiakët e tij i quan komunistë të orientuar kah lindja

Radio-Ahireti

Maqedoni e Veriut, 7 të vdekur dhe 347 raste të reja me COVID-19

Radio-Ahireti

Një ditë e Hashim Thaçit në Hagë, tregon Pacolli se ka pasur disa telefonata me të

Radio-Ahireti

Vjosa Osmani ia uron Joe Bidenit Ditën e Presidentëve

Radio-Ahireti