rasti-i-rende-ne-tirane,-26-vjecari-drogon-te-mituren-dhe-abuzon-seksualisht-me-te-per-9-dite

Rasti i rëndë në Tiranë, 26-vjeçari drogon të miturën dhe abuzon seksualisht me të për 9 ditë

Një rast i rëndë është raportuar në policinë Tiranës më 9 mars, ku një 26-vjeçar ka droguar dhe më pas ka abuzuar me një vajzë të mitur.

Burime të gazetares së Top Channel, Anila Hoxha thonë se O.M. me arsim të mesëm dhe i pa martuar, banues në Tiranë akuzohet për veprat Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur” dhe Nxitje për përdorimin e drogës”.

Sipas dokumentit, nga data 21 shkurt 2021 deri në datën 01.03.2021 i dyshuari ka qenë në një banesë në fshatin Kamnik të Eersekën së bashku bashku me të miturën, të cilën e ka përdhunuar dhe e ka detyruar të konsumojë drogë të bardhë në formë pluhuri dhe gjetheje. Barin e ka konsumuar me cigare, ndërsa pluhurin nga hunda.

Pas konsumimit të drogave ai ka kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj.

The post Rasti i rëndë në Tiranë, 26-vjeçari drogon të miturën dhe abuzon seksualisht me të për 9 ditë appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Hoti: Pres që të kemi një proces të rregullt të standardeve evropiane

Radio-Ahireti

S’ka masa të reja anti-COVID, Zemaj: Nuk do të marrim vaksina nga Serbia dhe Rusia

Radio-Ahireti

8 të vdekur dhe 578 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Radio-Ahireti

Haradinaj: Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit

Radio-Ahireti

Mijëra kosovarë drejt bregdetit të Shqipërisë për fundjavë

Radio-Ahireti

Bllokimi i Kanalit të Suezit krijon trafik

Radio-Ahireti