Image default

Reagimi i zyrtarit të LDK-së kur merr vesh se Bahtiri është ftuar në Qeveri: Po dojka Zoti me na shpërbly

Meta përmes një komenti në Facebook ka ironizuar duke thënë se më në fund “po dojka i lumi Zot me na shpërbly”.

Kujtojmë se Agim Bahtiri në një takim që e ka pasur në Qendrën e Kulturës në Mitrovicë ka thënë se është ftuar të marr pjesë në Qeverinë Kurti.

Por, sipas Bahtiri, ai ka refuzuar pasi dëshiron të qëndroj në qytetin e Mitrovicës.

TË ngjajshme

Haradinaj: Gjilani dhe Anamorava ka shumë arsye që ta përkrahë Aleancën

Radio-Ahireti

Freedom House: Shqipëria, Kosova pjesërisht të lira

Radio-Ahireti

​Ministra e Financave jep detaje rreth sulmit të sotëm kibernetik

Radio-Ahireti

Hynë për të grabitur në një lokal në Deçan, godasin në kokë me mjete të forta punëtoren e arkës

Radio-Ahireti

Sanders mbledh 1.8 milion dollarë për bamirësi nga fotografia e famshme

Radio-Ahireti

Selimi: Buxhetin e drejtësisë do ta rrisim deri në 35% dhe pagën e policëve do ta bëjmë 700 euro

Radio-Ahireti