reagon-latifi:-perpjekjet-me-e-fetarizu-figuren-e-adem-jasharit-jane-projekt-i-udb-se

Reagon Latifi: Përpjekjet me e fetarizu figurën e Adem Jasharit janë projekt i UDB-së

Latifi përmes një postimi në Facebook i ka quajtur projekt u UDB-së, përpjekjet për ta fetarizuar figurën e Adem Jasharit.

“Përpjekjet me fetarizu figurën e Adem Jasharit, rënien dhe sakrificën e tij, janë thjesht dhe vetëm projekt i UDB-së”, ka shkruar Latifi.

TË ngjajshme

Vijnë pakënaqësitë e para, kandidati i VV-së për deputet largohet nga partia: Rahatoni ju familjarët e juaj në qeveri

Radio-Ahireti

Kurti nesër viziton Prekazin, Gllogjanin, Ibrahim Rugovën e Adem Demaçin

Radio-Ahireti

Këta janë deputetët e mundshëm të cilët do të zëvendësojnë ministrat

Radio-Ahireti

Osmani për El Pais: Shpresojmë në bashkëpunim më të mirë me Spanjën për të konsideruar Kosovën ashtu siç është, Republikë

Radio-Ahireti

Shpërthim i fuqishëm në Athinë, i gjithë vendi “pushtohet” nga errësira

Radio-Ahireti

Ambasadori britanik: Deputetët të marrin pjesë në votimin për presidentin

Radio-Ahireti