Image default

Rrahje masive në “Abi Çarshia”, arrestohen 2 persona – njëri prej tyre i armatosur

TV Prizreni ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Sipas të dhënave, Policia e Kosovës ka arrestuar 2 persona, ku njëri prej tyre ka qenë i armatosur.

Po ashtu, mësohet se disa persona kanë qenë të përfshirë në rrahje.

Ndërkohë, në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe autoambulanca.

 

TË ngjajshme

Gjyqi ndaj ish-Presidentit Trump, Senati voton për thirrjen e dëshmitarëve

Radio-Ahireti

1 mijë e 544 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë

Radio-Ahireti

Hoxhaj: Me njohjet personale që kam me Bidenin e Merkelin, përfiton Kosova

Radio-Ahireti

LDK shpresoi në Llap, por përfundon numërimi dhe VV merr afro 60% të votave në këtë komunë

Radio-Ahireti

Sa shqiptarë kanë leje-qëndrimi në shtetet e BE-së?

Radio-Ahireti

Franca i dhuron Kosovës donacion, Zemaj: Do ta lehtësoj punën e personelit shëndetësor

Radio-Ahireti