Image default

Samsung pritet të lansoj katër modele Galaxy Note 10

Spekulimet e shumta të Galaxy Note 10 kanë vënë në dukje se Samsung ofron më shumë se një fablet të ri të madh këtë vit – megjithëse modelet mund të mos jenë aq rrënjësisht të ndryshme sa që mendohej më parë.

Sipas raportit të fundit të SamMobile, linja Galaxy Note 10 do të përbëhet nga dy variante kryesore me numrat e modelit SM-N970 dhe SM-N975.

Përtej kësaj, duket se do të ketë edhe dy versione 5G të Galaxy Note 10, SM-N971 dhe SM-N976, megjithëse është e paqartë se sa ndryshe do të jenë ato nga dy modelet kryesore. SM spekulon se dallimi kyç do të jetë shpejtësia e të dhënave 5G në tregjet e zgjedhura.

Samsung zakonisht organizon një ngjarje të lansimit të Note përpara konferencës teknologjike IFA në Berlin

TË ngjajshme

Instagram jashtë funksionit që orëve të para të pasdites

Radio-Ahireti

Nokia 6 dhe Nokia 8 përditësohen në Android 9.0 Pie

Radio-Ahireti

Çfarë merr teknologjia nga jetët tona?

Radio-Ahireti

WhatsApp sjell funksionin më të ri

Radio-Ahireti

Këtu mund të zbuloni gjithçka që Google di për ju

Radio-Ahireti

Kushton rreth 4 milionë dollarë, këtë jaht Lamborghini mund ta blejnë vetëm 60 persona

Radio-Ahireti