shala:-50-anetare-te-nismes-ne-vushtrri-iu-bashkuan-aak-se

Shala: 50 anëtarë të Nismës në Vushtrri iu bashkuan AAK-së

Ai tha se të gjithë së Të gjithë së bashku, janë mobilizuar për të kërkuar votë në çdo cep të Vushtrrisë dhe Kosovës, votë për AAK-në dhe Ramushin President.

‘Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, sot, i janë bashkuar edhe mbi 50 ish anëtarë të forumit të rinisë dhe bashkudhëtar të ish subjektit në Vushtrri.

Të gjithë së bashku, janë mobilizuar për të kërkuar votë në çdo cep të Vushtrrisë dhe Kosovës, votë për AAK-në dhe Ramushin President.

Rinia është shtylla e shtetit. Na priftë e mbara!

Vetëm të bashkuar mund t’ia dalim’, ka shkruar Shala në Facebook.

TË ngjajshme

Baze: Kurti rrezikon ta bëj Kosovën siç ishte Serbia më 1999

Radio-Ahireti

“Uniformat blu, në krye të detyrës”, policia kontrollon në çdo cep të Kosovës në funksion të masave anti-Covid

Radio-Ahireti

Vetura me fotografinë e Albin Kurtit përfundon në kazino

Radio-Ahireti

Pas vizitës së Kurtit në Skënderaj reagon Lladrovci: Mos harroni, në Drenicë, trima jemi vet

Radio-Ahireti

Të akuzuarit për sulmin ndaj Kongresit “tradhtojnë” Trump: Na shtyu ai të sulmonim

Radio-Ahireti

“A nuk gjete dikujt tjetër po bash dajës tim me ia bo qashtu a?”, sulmohet fizikisht drejtori i Urbanizimit në Gjakovë

Radio-Ahireti