shala-i-pdk-se-per-sondazhet:-jo-reale-dhe-nuk-kane-asnje-baze-ne-teren

Shala i PDK-së për sondazhet: Jo reale dhe nuk kanë asnjë bazë në teren

Shala tha se asnjë nga këto sondazhe nuk përkojnë me terenin sepse sipas tij, në teren PDK-ja po përkrahet.

“Është i paqëndrueshëm, i pavërtet dhe jo real dhe nuk ka asnjë bazë në teren. Ata që e kanë bë janë të pasinqertë me PDK sepse nuk është real. 100% e thotë të kundërtën ata që e kanë bërë do të skuqen kur dalin rezultatet”, tha ai.

Ai pati një porosi për ata që po i bëjnë sondazhet.

“Jeni korit me të kaluarën tonë, me shokët e juaj, do t’ju demantojmë me 14 shkurt”, tha ai.

TË ngjajshme

Lokalet shfrytëzojnë natën e fundit para mbylljes, organizojnë me të madhe ndeja me shumë të ftuar

Radio-Ahireti

Testimi i Inteligjencës për rekrutët e FSK-së fillon me 18 mars

Radio-Ahireti

Sot hyjnë në fuqi masat e reja në Shqipëri, qarkullimi dhe aktiviteti i bareve deri në orën 22:00

Radio-Ahireti

Fahrije Hoti flet për fitoren e filmit “Zgjoi”: U gëzova por më ktheu prapa dhimbjet e 20 vjetëve

Radio-Ahireti

Njihuni me 6-vjeçarin nga Kosova me inteligjencë superiore

Radio-Ahireti

Kjo është shtëpia në Prishtinë ku u gjet i vdekur shtetasi i huaj

Radio-Ahireti