shaqir-totaj-konfirmon-kandidaturen-per-kryetar-te-prizrenit

Shaqir Totaj konfirmon kandidaturën për kryetar të Prizrenit

Totaj tha se për këta e ka përkrahjen e shumë qytetarëve të Prizrenit dhe të degës së PDK-së në Prizren.

“Mendoj se ajo punë ka vetëm se pritet të zyrtarizohet dhe atëherë tek do të fillojmë me plane konkrete me shpalosje të programit të konceptit e kështu me radhë”, tha Totaj në ATV.

Kujtojmë se mbrëmë deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Drita Millaku, ka konfirmuar se do të jetë kandidate për t’i hyrë garës për të marrë drejtimin e Prizrenit. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

Flet mjeku kosovar që mori vaksinën e AstraZeneca në Kukës

Radio-Ahireti

Më 11 maj mbahet ankandi i shtatë i Letrave me Vlerë për 2021

Radio-Ahireti

​Lajçak deklarohet për zgjedhjet në Kosovë: Qytetarët kanë bërë që zëri i tyre të dëgjohet

Radio-Ahireti

Testimi i Inteligjencës për rekrutët e FSK-së fillon me 18 mars

Radio-Ahireti

Mot me diell, temperaturat deri në 17 gradë

Radio-Ahireti

​Borrell dhe Varhelyi: BE mbështet Ballkanin Perëndimor në luftën kundër COVID-19

Radio-Ahireti