shba-raporton-mbi-102-mije-raste-te-reja-me-covid-19

SHBA raporton mbi 102 mijë raste të reja me COVID-19

Numri i përgjithshëm i të infektuarve ka arritur në 26 milionë e 916 mijë e 192 raste dhe 462 mijë e 173 viktima, shkruan CNN.

Në total përfshihen raste nga të 50 shtetet, Distrikti i Kolumbisë dhe territore të tjera të SHBA, si dhe raste të riatdhesuara.

TË ngjajshme

“Duhen 80 vota në kuti, përndryshe për raundin e parë mund të votohet pafundësisht”

Radio-Ahireti

A duhet të agjërojnë personat që e kanë kaluar COVID-19?

Radio-Ahireti

Brenda dy jave si shkak i mungesës së përkthyesit dështojnë të mbahen 16 seanca në Gjykatën e Kamenicës

Radio-Ahireti

Rama: Kurti po merret me fushatën në Shqipëri

Radio-Ahireti

Aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit, djali i Blerim Avdijajt: Ndjehem si në një film të keq horror

Radio-Ahireti

“Rastet aktive me Covid-19 në Prishtinë janë trefishuar, nga e hëna do të punohet në ndërrim 12 orësh”

Radio-Ahireti