“shtet-ndertuesit”,-pacolli-zbulon-slogonin-e-akr-se

“Shtet Ndërtuesit”, Pacolli zbulon slogonin e AKR-së

“Shtet.ndërtuesit” është slogani që kreu i kësaj partie, Behgjet Pacolli, ka shpërndarë në Facebook.

Ai tutje shkruan se shtetin e kemi bërë, tash na duhet ta ndërtojmë.

Ndërkohë, dy ditë më parë ishte Lidhja Demokratike e Kosovës ,e cila zyrtarizoi sloganin për zgjedhjet e 14 shkurtit “Shteti.shtet”. Këto dy parti janë në listë të përbashkët për zgjedhjet e 14 shkurtit. /Lajmi.net/ 

Postimi i plotë i Pacollit:

TË ngjajshme

Ish-shefi i gjykatësve të EULEX-it për WT: Liria e Kosovës është në rrezik, shpëtojeni nga padrejtësitë e BE-së

Radio-Ahireti

​Institucioneve u kërkohet të sigurojnë më shumë vaksina kundër Covid-19

Radio-Ahireti

Princi Harry mbërrin në Britani të Madhe për varrimin e gjyshit të tij

Radio-Ahireti

Fillon takimi i Abdixhikut me deputetët e zgjedhur të LDK-së

Radio-Ahireti

S’mbaroi me aq, paska ende pjesë të papublikuara nga intervista e Harryt dhe Meghan

Radio-Ahireti

Salih Zyba i kundërpërgjigjet Haradinajt pasi e quajti “sekser votash”

Radio-Ahireti