sondazhi-i-pipos:-lvv-442-perqind,-pdk-2040-perqind,-ldk-17.35-perqind

Sondazhi i PIPOS: LVV 44.2 përqind, PDK 20.40 përqind, LDK 17.35 përqind

Këto të dhëna nga hulumtimi ku kanë marrë pjesë një mijë e 50 respondentë janë prezantuar ekskluzivisht në Rubikon të Klan Kosovës.

Sipas të gjeturave Lëvizja Vetëvendosje aktualisht prinë me 44.2 përqind, e dyta është PDK me 20.40 përqind dhe LDK e treta me 17.35 përqind.

Këto të dhëna kanë dalë pasë pyetjes: “Ju lutem na thoni se për cilën parti do të votoni në zgjedhjet parlamentare?”

TË ngjajshme

Molliqaj: Vjosa Osmani nuk është e rëndësishme për Albin Kurtin, ajo është e veç dobishme

Radio-Ahireti

Vritet para shtëpisë një gazetar në Athinë të Greqisë

Radio-Ahireti

Franca akuzon Mbretërinë e Bashkuar për shantazh mbi eksportet e vaksinave

Radio-Ahireti

Qentë endacak sulmojnë një person në Prishtinë, i shkaktojnë lëndime të dukshme

Radio-Ahireti

SHBA-të i çojnë mesazh Kurtit e Vuçiqit për dialogun: Ka shumë pak kohë për të humbur

Radio-Ahireti

Pasi mbeti jashtë Kuvendit reagon Meliza Haradinaj, thotë se do të zbulohet e vërteta

Radio-Ahireti