sulmohet-autobusi-i-kosovareve-ne-mal-te-zi

Sulmohet autobusi i kosovarëve në Mal të Zi

Ata nga qendra e skijimit në Kollashin po ktheheshin për në Kosovë.

Por rruga nuk u shkoi ashtu siç e priten.

Qytetarët që kanë qenë në autobus kanë treguar për Indeksonline se askush nga zyrtarët policor në Berane nuk u ka ndihmuar atyre.

TË ngjajshme

Mediat izraelite tregojnë detaje të marrëveshjes ndërmjet Kosovës dhe Izraelit

Radio-Ahireti

Sherifi: KQZ veproi me standarde të dyfishta – politik, vendimi për moscertifikim të partisë

Radio-Ahireti

Peci-LDK’së: Ju që zgjodhët Thaçin e kurrë s’e ngritët zërin për abuzim me zyrën e presidentit, kredia juaj morale është harxhuar

Radio-Ahireti

Ben Emmerson: Akuza ndaj Veselit është shumë e dobët, bazuar në prova që nuk ekzistojnë

Radio-Ahireti

Pamje brenda banesës së vjetër të Albin Kurtit

Radio-Ahireti

Biden shprehet “shumë i shqetësuar” për trajtimin e Navalnyt

Radio-Ahireti