tahiri:-kurti-e-osmani-u-larguan-nga-veriu-ne-formen-me-te-padinjitetshme

Tahiri: Kurti e Osmani u larguan nga veriu në formën më të padinjitetshme

Ai ka thënë se forma se si u larguan Osmani e Kurti është më e padinjitetshmja.

Tahiri ka thënë se Kurti në këtë rast ka më pak përgjegjësi, por që u.d e presidentit është e padenjë të largohet në formë të tillë.

“Këta të dy sot u larguan në mënyrën më të padinjëtetshme nga Veriu, ky është një turp i madh, z. Kurti prap mbanë më pak përgjegjësi por të jesh në rolin e presidentit kjo gjë është e padenjë. Tutje Tahiri ka thënë se sa ka qenë minstër ka qenë disa herë në Veri dhe nuk i ka ndodhur një gjë e tillë, nuk është ndaluar nga askush”, ka thënë ai në kanal10.

TË ngjajshme

Ish-gjenerali serb: Ndërkombëtarët krijuan UÇK-në, Gjykata Speciale nuk do të dënojë asnjë shqiptar

Radio-Ahireti

Imri Ahmeti mohon se po zhvillohet aksion policor në Komunën e Lipjanit, a ka të arrestuar?

Radio-Ahireti

Paçarizi: Lajçak erdhi i lënduar në Kosovë pas skandalit me hartën

Radio-Ahireti

8 të vdekur dhe 434 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Radio-Ahireti

Tash e pesë ditë, vazhdon kërkimi për qytetarin që dyshohet se u hodh nga Ura e Fshejtë

Radio-Ahireti

​Nga sot testet PCR do të kryen edhe në Qendrën Rajonale të IKSHPK-së në Gjilan

Radio-Ahireti