te-shtena-me-arme-zjarri-ne-mes-policise-dhe-qytetareve-tek-‘rruga-b’-ne-prishtine

Të shtëna me armë zjarri në mes policisë dhe qytetarëve tek ‘Rruga B’ në Prishtinë

Të shtënat ishin në mes disa qytetarëve dhe disa pjesëtarëve të Policisë së Kosovës.

Lajmi.net mëson se ngjarja ka ndodhur saktësiht në rrugën B.

Nuk dihet nëse si pasoja e të shtënave me armë pati ndonjë person të lënduar.

Rasti është konfirmuar edhe nga policia për lajmi.net por ende nuk kanë shpalosur detaje të rastit.

Lajmi.net do t’iu mbajë të informuar lidhur me këtë rast. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Sakrifica e Familjes Jashari pasqyrohet varfërisht në tekstet shkollore

Radio-Ahireti

​Epopeja e UÇK-së përfundon me natën e zjarreve

Radio-Ahireti

Kanali i Suezit: Përpjekje të reja për ta larguar bllokimin e shkaktuar nga “Ever Given”

Radio-Ahireti

Uran Ismaili: 250 euro për çdo qytetar të infektuar me Covid

Radio-Ahireti

Shpërthen vullkani në Islandë

Radio-Ahireti

Profesori amerikan: Vendosja e ambasadës në Jerusalem, mesazh për shtetet që s’e njohin Kosovën

Radio-Ahireti