Image default

Theret me thikë një person në Pejë

Viktima është dërguar në spitalin rajonal dhe si pasojë e plagëve të marra është intervenuar me ndërhyrje kirurgjike.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Bajram Ramë Muriqi, rreth orës 13:40.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është sulmuar me një mjet të mprehtë që dyshohet thikë nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima është dërguar në spitalin rajonal dhe si pasojë e plagëve të marra është intervenuar me ndërhyrje kirurgjike. Sipas mjekëve pas operacionit, gjendja e viktimës është stabile, ndërsa i dyshuari është në kërkim të policisë”, thuhet në raport. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

OBSH: Kujdes pasi vaksinat mund të krijojnë idenë e rreme të sigurisë

Radio-Ahireti

Kurti: Personaliteti mësimdhënës mbart drejtpërdrejt fuqinë që i jep virtyti publik i shoqërisë sonë

Radio-Ahireti

Kush është kandidati që po e përkrah familja Rugova?

Radio-Ahireti

Baraliu: Albin Kurti e ka pas qasjen e gabume ndaj administratës amerikane

Radio-Ahireti

Tornadot godasin SHBA-në, shtëpitë mbesin pa kulm – pasagjerët e aeroporteve dërgohen në strehimore (Video)

Radio-Ahireti

Mustafa takohet me ambasadorin Weidinger, flasin për zgjedhjet

Radio-Ahireti