tre-te-arrestuar,-sulmuan-me-thike-nje-kosovar-ne-bresje

Tre të arrestuar, sulmuan me thikë një kosovar në Bresje

Rasti siç raporton policia, ka ndodhur mesditën e së martës që e lëm pas, ndërsa viktimës iu janë shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman të nevojshëm mjekësor. Tre të dyshuarit janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Afër 10 mijë raste aktive me COVID-19: Kosova drejt krizës së re të infeksionit dhe rikthimit të masave kufizuese

Radio-Ahireti

“Atlantiku” letër Bidenit: Xhorxh Uashingtoni i Kosovës po mbahet padrejtësisht në burg

Radio-Ahireti

45 të vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Radio-Ahireti

Procesi mësimor nga nesër vazhdon në objekte, kërkohet respektimi i rekomandimeve

Radio-Ahireti

Kjo është mosha e të vdekurve nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Radio-Ahireti

SBASHK-u kundër mësimit online, por thotë se do të respektojnë rekomandimet e IKSHPK-së

Radio-Ahireti