Image default

Urimi i veçantë i ushtarëve britanikë dhe të FSK-së në përvjetorin e 13-të të pavarësisë

Në mesin e tyre në këtë akademi janë duke trajnuar edhe ushtarë të FSK-së.

Në videon të cilën e kanë shpërndarë në profilin e tyre, flet edhe Toger Bajram Geci.

“Së bashku me togun e parë, jemi duke festuar përvjetorin e pavarësisë së Kosovës. Gëzuar ditëlindjen e 13-të #Kosovo!” 2Lt BG në Kursin e Betejës së Komandantëve të Togave në Mbretërinë e Bashkuar, mes stërvitjes nga Brecon”, thuhet në mbishkrimin e videos.

TË ngjajshme

Haradinaj-Lajçakut: Dialog i cili si epilog ka njohjen në kufijtë ekzistues

Radio-Ahireti

Hoxhaj: Letra e Biden parametër i ri, unë adresa e vetme ta përmbyllë dialogun

Radio-Ahireti

Ish-ministri i shëndetësisë: Numri i të infektuarve me COVID-19 s’do të rritet, shumë qytetarë e kanë kaluar

Radio-Ahireti

Limaj: Duhet të presim edhe 24 orë për të parë listën e Nismës Socialdemokrate

Radio-Ahireti

Teksas: Temperaturat e ulëta kërcënojnë prodhimin e naftës dhe gazit

Radio-Ahireti

Vuçiqi takohet me ministrin shqiptar, bisedojnë për “mini-Schengenin” e forcimin e fqinjësisë

Radio-Ahireti