vdes-20-vjecarja-e-lenduar-ne-shperthimin-e-ferizajt

Vdes 20 vjeçarja e lënduar në shpërthimin e Ferizajt

20 vjeçarja Fatime Haxhidema ka vdekur pas lëndimeve të marra nga shpërthimi me gaz në një restorant të Ferizajt muajin e kaluar.

Ajo ishte e lënduar rëndë dhe po trajtohej në Turqi.

Lajmi është konfirmuar nga komuna e Ferizajt.Haxhidema ishte nisur për në Turqi më 7 janar

The post Vdes 20 vjeçarja e lënduar në shpërthimin e Ferizajt appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Izraeli dhe Maroku firmosin marrëveshjen për fluturime të drejtpërdrejta

Radio-Ahireti

Aeroportet turke regjistruan 5,2 milionë pasagjerë në janar

Radio-Ahireti

Dhomat e sigurta në QKUK, në favor të të burgosurve me ndikim

Radio-Ahireti

Bordi shkarkon u.d. e drejtorit të KEK-ut Luigj Imeri

Radio-Ahireti

Edhe sot shumë të vdekur dhe raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Radio-Ahireti

Rekomandohet suspendimi i tre policëve që maltretuan 18-vjeçarin

Radio-Ahireti