vdes-edhe-babai-i-15-vjecarit-te-vrare-ne-gradice-te-drenasit

Vdes edhe babai i 15-vjeçarit të vrarë në Gradicë të Drenasit

Bekim Muja, babai i 15 vjeçarit që mbeti i vdekur në ngjarjen e rëndë të disa ditëve më parë në fshatin Gradicë të Drenasit, ka ndërruar jetë.

Lajmin mbi vdekjen e ka konfirmuar miku i ngushtë i tij, Burim Klinaku.

“Sap morra lajmin si paska vdek Bekim Muja ishall allhu eka dergu ne lule te gjenetit dotna mungo” shkruan Klinaku në Facebook.

Muja prej ditësh po luftonte me jetën në QKUK pas plagëve të marra nga përleshja me armë zjarri ku mbeti i vdekur edhe djali i tij i mitur.

The post Vdes edhe babai i 15-vjeçarit të vrarë në Gradicë të Drenasit appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Shënohet 1 Maji, Dita Ndërkombëtare e Punëtorëve

Radio-Ahireti

Maqedoni e Veriut, 554 raste të reja dhe 8 vdekje nga COVID-19

Radio-Ahireti

Haradinaj thotë se AAK ka rezultat rreth 10 %, ia uron fitoren Vetëvendosjes

Radio-Ahireti

Tre persona të vdekur në një aksident trafiku në Raçë të Gjakovës

Radio-Ahireti

Australia shpall gjendjen e fatkeqësisë natyrore nga përmbytjet

Radio-Ahireti

Izraeli kufizon palestinezët që të falin xhumanë e parë të Ramazanit në Al-Aksa

Radio-Ahireti