vdes-nje-person-ne-qkuk,-prokuroria-nis-hetimet

Vdes një person në QKUK, prokuroria nis hetimet

Dëshmitarja femër kosovare ka njoftuar se burri i sajë ka vdekur në QKUK .

Në vendin ngjarje kanë dal njësitet përkatëse.

“Me vendim të prokurorit  rasti shkon në procedurë të rregullt ndërsa trupi i pa jetë dërgohet në IML”, thuhet në raportin ditor të policisë së Kosovës.

Rasti është duke u hetuar si “vdekje e dyshimtë”. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Ngjarjet kryesore të ditës

Radio-Ahireti

Komuna e Prizrenit nuk përfill vendimin e OShP-së, shpall fituese të tenderit kompaninë e njëjtë

Radio-Ahireti

Numër i madh i qytetarëve po kalojnë ditën në Parkun e Qytetit në Prishtinë

Radio-Ahireti

Pandemia – dhunë, varfëri dhe përgjegjësi për gratë

Radio-Ahireti

Hoxhaj: Të dielën, së bashku, do ta shkruajmë një faqe të re në historinë e Kosovës

Radio-Ahireti

Tomas Szunyog: Nëse Kosova dhe Serbia negociojnë seriozisht, marrëveshja mund të arrihet brenda ca muajsh

Radio-Ahireti