Image default

Vdes një person në QKUK, prokuroria nis hetimet

Dëshmitarja femër kosovare ka njoftuar se burri i sajë ka vdekur në QKUK .

Në vendin ngjarje kanë dal njësitet përkatëse.

“Me vendim të prokurorit  rasti shkon në procedurë të rregullt ndërsa trupi i pa jetë dërgohet në IML”, thuhet në raportin ditor të policisë së Kosovës.

Rasti është duke u hetuar si “vdekje e dyshimtë”. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Biden: Ekonomia amerikane ende në vështirësi

Radio-Ahireti

Specialja ia refuzon kërkesën për lirim nga paraburgimi Nasim Haradinajt

Radio-Ahireti

Kosnett: E ardhmja e Kosovës është në duart e qytetarëve të saj

Radio-Ahireti

​Nesër tërhiqet shorti për renditjen e partive politike në zgjedhjet e 14 shkurtit

Radio-Ahireti

Varianti i ri i COVID-19 në Kosovë, IKSHPK thirrje qytetarëve: Qëndroni në shtëpi

Radio-Ahireti

Kjo është mosha dhe prejardhja e 10 viktimave nga koronavirusi

Radio-Ahireti