vdes-punetori-i-postes-nga-covid-19

Vdes punëtori i Postës nga COVID-19

Lajmin e ka bërë të ditur Federata Sindikale e PTK përmes një njoftimi lëshuar për media.

Njoftimi i plotë pa ndërhyrje:

Njoftim Mortor

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin se humbi betejen me Covid-19 kolegu dhe mikut tonë Misrit Thaçi

FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij.

Qoftë i paharruar kujtimi për Misrit Thaçi FSP-PTK. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Tërmet i fuqishëm në Zelandë të Re, alarm për cunami

Radio-Ahireti

Këta janë kandidatët më të votuar të LDK-së në Lipjan

Radio-Ahireti

Mbyllet rruga Prishtinë – Pejë, në këtë kohë nuk mund të qarkulloni me vetura

Radio-Ahireti

Vajzës nga kryeqyteti qentë endacakë ia shkatërrojnë veturën

Radio-Ahireti

Shtetet vendosin kufizime në udhëtime nga frika e varianteve të reja

Radio-Ahireti

Frika nga variantet e reja, Italia zgjat kufizimet e udhëtimit

Radio-Ahireti