vellezerit-rrahen-mes-vete-me-grushte-dhe-mjete-te-forta-per-prone

Vëllezërit rrahën mes vete me grushte dhe mjete të forta për pronë

Ata janë rrahur me grushte dhe mjete të forta, për shkak të një mosmarrëveshje lidhur me pronën.

“Fsh. Bec Gjakovë 27.02.2021 22:45. Janë arrestuar dy te dyshuar meshkuj kosovar vëllezër pasi që pas një mosmarrëveshje pronësore ka ardhur deri te rrahja me grushte dhe me mjete te forta me që rast kanë pësuar edhe lëndime trupore për te cilat lëndime edhe ju është ofruar tretmani mjekësor. Me vendim te prokurorit dy te dyshuarit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Abdixhiku deklarohet për gjërat e vështira që e presin: Rikthimin e mbështetësve të LDK-së

Radio-Ahireti

Në SHSKUK po trajtohen 900 pacientë me COVID-19

Radio-Ahireti

Osmani flet me homologun slloven për sigurimin e vaksinave

Radio-Ahireti

Rama: Vaksinimi dhe hapja me Kosovën shpëtojnë sezonin turistik

Radio-Ahireti

Zemaj, për qeverisjen e VV-së: Mund ta kthejë Kosovën në pushtet totalitar

Radio-Ahireti

Vetëvendosje s’ia lë asnjë bastion LDK-së, del fituese edhe në Istog

Radio-Ahireti