vetevendosje-gjobitet-per-tubimin-ne-prizren

Vetëvendosje gjobitet për tubimin në Prizren

Këtë e bëri të ditur Edon Muçaj, drejtor i Inspektoratit në këtë komunë.

“Është e vërtetë. LVV-ja është gjobitur për tubimin e mbajtur në shkollën “Mustafa Bakiu”. Në teren pas orës 16:00 janë inspektorët komunalë në bashkëpunim me inspektorët e Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë në Kosovë (AUVK)”, ka thënë Muçaj.

Komuna e Prizrenit drejtohet nga Mytaher Haskuka i cili është nga subjekti i LVV-së.

TË ngjajshme

Gjilani dhe Ulqini konfirmojnë se turizmi është industria më e fuqishme e zhvillimit

Radio-Ahireti

Boiken Abazi poston dy fotografi: Ja si po na i merr votat PS

Radio-Ahireti

Haradinaj: Nëse Kosova nuk është në dyer të NATO-s, të bashkohemi me Shqipërinë

Radio-Ahireti

Rrëfimi i dhimbshëm i Maliq Kryeziut për djalin që ia rrëmbyen serbët dhe s’e pa kurrë më

Radio-Ahireti

KQZ me njoftim, këto masa duhet t’i zbatoni në ditën e zgjedhjeve

Radio-Ahireti

E mitura në Prizren dyshohet se është dhunuar, dërgohet për ekzaminim mjekësor

Radio-Ahireti