vetura-me-fotografine-e-albin-kurtit-perfundon-ne-kazino

Vetura me fotografinë e Albin Kurtit përfundon në kazino

Mbështetësi më “i flaktë” i Albin Kurtit, sipas këtyre pamjeve, duket që ka përfunduar një Kasino në Kosovë.

Kjo veturë ditë më parë u publikua në mëdia për dizajnin që pronari i saj e kishte bërë, në përkrahje të Albin Kurtit në këto zgjedhje, por sipas pamjeve duket se simpatizanti i Kurtit është njeri i bixhozit.

 

TË ngjajshme

Kosnett: SHBA nuk do të detyrojë Kosovën të pranojë një marrëveshje që nuk janë të gatshëm për ta pranuar

Radio-Ahireti

KQZ me njoftim, këto masa duhet t’i zbatoni në ditën e zgjedhjeve

Radio-Ahireti

SHBA-ja mund ta arrijë imunitetin e tufës deri në verë

Radio-Ahireti

Numri i votave dhe ulëseve të fituara në Kuvend nga subjektet politike nga viti 2001

Radio-Ahireti

Rrëfimi i dhimbshëm i Maliq Kryeziut për djalin që ia rrëmbyen serbët dhe s’e pa kurrë më

Radio-Ahireti

S’ka zgjedhje të presidentit, mbyllet seanca e Kuvendit të Kosovës

Radio-Ahireti