Image default

Video kur Shpejtim Bulliqi sulmon fizikisht qytetarin në ambulancë

Ndërkohë Gazeta Expresska siguruar pamjet ekskluzive në të cilat shihet Shpejtim Bulliqi teksa e godet në fytyrë qytetarin, i cili është njëkohësisht edhe punonjës i Komunës.

Derisa dje Bulliqi në një reagim kishte thënë se puna e sulmit fizik është një trillim dhe i pavërtetë.

Ramadan Zymeri dje në një rrëfim kathënë se Bulliqi i kishte thënë se “ta nxjerri gabzherrin”.

Zymeri thotë se kishte pasur edhe njolla gjaku në fytyrë, për të cilat mjeku ka konstatuar se janë lëndime sipërfaqësore.

TË ngjajshme

Video/ Prostituta ofron të bijën e mitur dhe shoqen e saj për 5 mijë lekë

Radio-Ahireti

Franca drejt masave të reja anti-COVID

Radio-Ahireti

“Gjoba gjobë”, LDK-së i shkruhet edhe një tiketë prej 2 mijë eurove

Radio-Ahireti

​Britania shikon mundësinë e mos përdorimit të maskave në ndërtesat publike gjatë verës

Radio-Ahireti

Dorëzohet në polici personi që rrahu për vdekje një qytetar në Ferizaj

Radio-Ahireti

Hoxhaj në Skënderaj: Fitorja e PDK-së nga Drenica po shtrihet në tërë Kosovën

Radio-Ahireti