Image default

Vijon numërimi i votave, Vetëvendosje i afrohet 50%-shit

Vetëvendosje po i afrohet 50%-shit teksa aktualisht ka 47.34 të votave.

PDK ka 18.55 për qind.

LDK ka 13.82 për qind. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Pacolli: Në mbi 60 vendvotime kemi dyshime se ka pasur manipulime me votat e AKR-së nga LDK

Radio-Ahireti

Arrestohet dhe suspendohet një zyrtar policor

Radio-Ahireti

Një i plagosur nga përleshja me armë te “Rruga B”

Radio-Ahireti

Haradinaj bënë homazhe te varri i ish-presidentit Ibrahim Rugova

Radio-Ahireti

​BE dakordohet me Pfizer për 300 milionë doza të tjera të vaksinës

Radio-Ahireti

Murati: Kushtetuta e ndalon bashkimin me Shqipërinë, deklaratat e Kurtit janë populizëm

Radio-Ahireti