Image default

Voton edhe Fatmir Limaj: Duke mos e mohuar të kaluarën mund të ecim në të ardhmen

Pas votimit, Limaj tha se shpreson që këto zgjedhje të prodhojnë stabilitet, siguri dhe qeverisje stabile.

“Shpresoj që këto zgjedhje do të prodhojnë stabilitet, siguri dhe qeverisje stabile. Duke mos e mohuar të kaluarën mund të ecim në të ardhmen”, tha Limaj. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

Epiqendra, fuqia e ndjeshmëria – Instituti Sizmologjik jep detaje për tërmetin që goditi Kosovën

Radio-Ahireti

Rakiq: Besoj se KFOR s`do të lejojë më shkuarjen e Osmanit dhe Kurtit në veri

Radio-Ahireti

Komuna e Prizrenit i liron qytetarët e saj nga provizioni i PTK-së për pagesat Komunale

Radio-Ahireti

Hermeus synon prodhimin e aeroplanit supersonik, pasagjerët do t’i dërgojë për 90 minuta nga Nju Jorku në Londër (Foto/Video)

Radio-Ahireti

Hungari: Sinopharm dhe Sputnik në vend të planit të vaksinimit të BE

Radio-Ahireti

KQZ i reagon Bekim Jasharit: Qendrat e votimit i menaxhojmë ne, jo kryetarët e komunave

Radio-Ahireti