zhduket-nje-person-ne-gjakove

Zhduket një person në Gjakovë

Policia bën të ditur se një ankues e ka raportuar si të zhdukur babin e tij, shkruan lajmi.net.

I njëjti i ka thënë policisë se prindi i tij është larguar nga shtëpia dhe se nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij.

Rasti po vazhdon të hetohet.

“Fsh. Doblibare, Gjakovë 15.04.2021-15:00. Me 17.04.2021 një mashkull  kosovar ka raportuar se babai i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij. Rasti vazhdon të hetohet.”, raporton policia. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

Dorëzohet në MSH lista e mjekëve të Kosovës për vaksinim në Shqipëri

Radio-Ahireti

Shkullaku: Energjitë e Kurtit janë të fokusuara në politikat e brendshme

Radio-Ahireti

Edhe Franca, Italia e Gjermania pezullojnë përdorimin e vaksinës së AstraZenecas

Radio-Ahireti

Pjetër Shala tash e dy javë i arrestuar, nuk ekstradohet në Speciale

Radio-Ahireti

Joe Biden nënshkruan vendime të reja për klimën dhe mjedisin

Radio-Ahireti

1 mijë e 544 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë

Radio-Ahireti