zhduket-nje-vajze-ne-suhareke

Zhduket një vajzë në Suharekë

Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë rreth orës 15:00, ndërsa thuhet se ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia e Kosovës është duke e hetuar rastin. “Rr. Nënë Tereza, Suharekë 25.02.2021 – 15:00. Raportohet se viktima femër  kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

TË ngjajshme

Prokuroria nis hetimet për sulmin ndaj gazetarit Visar Duriqi

Radio-Ahireti

Alexei Navalny zhvendoset në një burg të veçantë, qindra kilometra larg Moskës

Radio-Ahireti

Abdixhiku: Kryesia e re më dha mbështetje që për çështjen e presidentit të bisedoj vetëm me Vjosa Osmanin

Radio-Ahireti

Hoti: Pres nga kundërshtarët që së paku të falënderojnë popullin izraelit

Radio-Ahireti

Latifi: Kurti mundet natë e ditë me bo fushatë në Drenicë, por aty s’ka vota për të

Radio-Ahireti

Dështon edhe raundi i dytë i votimit, morën pjesë vetëm 79 deputetë

Radio-Ahireti