Image default

Zyberaj: Behgjet Pacolli dhe lista me numrin 132, njeriu dhe partia që duhet të votoni më 14 shkurt

Kandidati për deputet në listën e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Jetlir Zyberaj ka bërë thirrje për të votuar listën me numër 132 në zgjedhjet e 14 shkurtit në Kosovë, transmeton lajmi.net.

Ai po ashtu ka theksuar se Behgjet Pacolli është njeriu i duhur për shtetndërtimin e Kosovës.

Jetlir Zyberaj mbanë numrin 44 në listën e LDK-së.

Postimi i plotë:

Gjithë këtë periudhë të fushatës zgjedhore kam dashur të vë në pah dy gjëra;

1.President Pacolli5✅ është njeriu i duhur për SHTETndërtimin e Kosovës.

2.Lista me numër 132✅ është makineria lëvizëse që e ofron platformën për zhvillim e ndërtim.

Ky është njeriu dhe kjo është partia që duhet të zgjedhni me 14 shkurt. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

KQZ: Refuzohen 9 mijë e 49 zarfe me fletëvotime nga diaspora, aprovohen mbi 22 mijë të tjera

Radio-Ahireti

Përfundon numërimi në Prishtinë, VV “deklason” paritet e tjera

Radio-Ahireti

Dardan Sejdiu: Në Listën e Vetëvendosjes ka njerëz që s’kanë lidhje me këtë subjekt

Radio-Ahireti

Fushata e Abrashit me paret e shtetit, nënshkruan memorandume milionëshe më komunat e LDK-së

Radio-Ahireti

Kurtit s’i bën fort përshtypje që Bulliqi u rrah me qytetarin, pi kafe me të në Podujevë

Radio-Ahireti

Problemet post-Covid, rriten vizitat për problemet në zemër

Radio-Ahireti